WBN European Regional Conference
Over enkele weken zal ADD vertegenwoordigd worden op het aankomende European WBN - Worldwide Broker Network Conference door Angélique De Zeine, Els Van den Dooren, Matthew Serck & Roel Vanhoof.
Dit jaar vindt het evenement plaats in het nabijgelegen Amsterdam. Een stad die bekendstaat om haar historische kanalen, waar moderne creativiteit samenvloeit met eeuwenoude geschiedenis!
🚲🚴🏾 Fietsen mogen hier wel de straten domineren, maar ongeveer 250 professionals uit de branche, verenigd door WBN - Worldwide Broker Network, zullen de verzekeringssector een paar dagen domineren!
We kijken er alvast naar uit om bij te praten met nieuwe en oude partners en te leren van onze branchegenoten over de onderwerpen die in de algemene sessies aan bod komen. Hoe de Richtlijn Loontransparantie Europese werkgevers beïnvloedt of bijvoorbeeld de regulering, innovatie en veerkracht van de Beneluxmarkt!