Vandaag is het de #DagTegenKanker
Bij ADD Verzekeringen tonen we daarom onze solidariteit met kankerpatiënten door het dragen van het bekende gele lintje.
Spijtig genoeg kennen we allemaal vrienden, familieleden of collega's die de diagnose kanker hebben gekregen. Met dit kleine gebaar geven we een teken van steun aan iedereen die vandaag strijdt tegen kanker, want kanker draag je niet alleen.🎗️💛
Maar we doen ook meer!
Ook dit jaar organiseerde de immer enthousiaste Linda Parduyns, ADD- collega op rust, samen met Angélique De Zeine een verkoop van najaarsplantjes bij onze collega's. Goed voor een mooie som van 500 euro ten voordele van Kom op tegen Kanker (vzw).
🍲Volgende maand komt Linda nog eens langs met lekkere zelfgemaakte soep waarvan we met veel plezier een kommetje kopen.
Op deze manier zamelt ze onvermoeibaar een heel jaar lang geld in voor onze fietsteams die reeds aan het trainen zijn voor de volgende editie van de 1000 km van Kom op tegen Kanker (vzw).🚴💪🚴♂️
Bedankt, iedereen die heeft bijgedragen - klein of groot, elke steun maakt een verschil.
#DagTegenKanker #KOTK #KomOpTegenKanker #ADD #team